+48 +48 600 640 256 odsłoń numer
Potrzebujesz szybkiej informacji? Zadzwoń pn-pt 8.00 - 18.00

Taśmy bezpieczeństwa

Idealnym zabezpieczeniem bardzo wartościowych przesyłek są taśmy bezpieczeństwa. Po ich oderwaniu pozostawiany jest ślad zarówno na powierzchni, do której została przyklejona, jak i na samej taśmie. Dzięki użytkowaniu tego typu produktu kurier, przewożący delikatną przesyłkę, jest uprzedzony, że powinien uważać na transportowany towar. Z drugiej strony, nasza technologia pozwala łatwo zweryfikować, czy zapakowany przedmiot nie był otwierany przez osobę niepowołaną. Samoprzylepna taśma pakowa to również znakomite rozwiązanie dla różnego rodzaju sklepów internetowych. Zagwarantuje bezpieczeństwo, którego inne produkty tego typu nie oferują.

 

Działanie

 

Po próbie lub całkowitym odklejeniu wyrobu z kartonu plomba tj. angielski napis „OPENED” (który po polsku oznacza „otwarto”) zostaje odbita na wybranej powierzchni. Tego rodzaju oznakowanie w dosadny sposób sygnalizuje, że przesyłka została otwarta. Dodatkowo czerwony kolor wyróżniający się na tekturze nie pozostawia żadnych wątpliwości. Osoba, która będzie chciała odesłać daną przesyłkę, nie może ukryć faktu, że została otwarta.

 

Charakterystyka

 

Taśmy bezpieczeństwa wyróżniają się na tle innych zachwycającą odpornością na różnego rodzaju negatywne czynniki. Pakowa taśma samoprzylepna jest bardzo odporna na niszczycielskie promieniowanie UV, wilgoć, a także proces starzenia. Charakteryzuje się także wysoką przyczepnością. Użyty w niej klej jest bardzo mocny i znakomicie oraz bezproblemowo przylega do różnego rodzaju powierzchni.

 

Wszystkich zainteresowanych tego rodzaju rozwiązaniem zapraszamy do kontaktu.

 
Zainteresował Cię ten produkt? Napisz do nas, skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.
© 2020  |  Top Tape
Projekt i realizacja MYKK